Готварски съставки | GymBeam.bg Skip to main content
СУПЕРХРАНИ за подкрепа на имунитета – сега с до 20% отстъпка

Готварски съставки

Готварски съставки е категория, в която ще откриете всичко необходимо за вашите фитнес рецепти. Предлагаме голям избор от паста, сосове без калории, подсладители, овкусители и масла, които ще направят храната ви здравословна и вкусна.

Нискокалорична паста без захар, лактоза или сос е идеалното допълнение към хранителния ви план, ако спазвате конкретна диета. Сосове и сиропи Zero ще съживят вкуса на любимите ви храни без да им добавят ненужни калории, въглехидрати и мазнини. Овкусители и подсладители служат за добавяне на вкус и подсладяване на храни и напитки, като протеинови шейкове, смутита, йогурт, палачинки, десерти и дори месо. В категорията масла ще откриете всякакви видове олио и масла, които можете да използвате за готвене, печене, гриловане и т.н.

 

 
Спрей за готвене с екстра върджин зехтин  - GymBeam

Vegan

Спрей за готвене с екстра върджин зехтин - GymBeam
От6,95 €
(34,75 €/ l)
Ксантанова гума - GymBeam

Vegan

Ксантанова гума - GymBeam
3,50 €
(35,00 €/ kg)
Кокосово масло в спрей - GymBeam

Vegan

Кокосово масло в спрей - GymBeam
От7,95 €
(39,75 €/ l)
Flavour Drops - GymBeam

До -34%

Vegan

Flavour Drops - GymBeam
3,25 €
(108,33 €/ l)
Спрей за готвене с масло от авокадо - GymBeam
Made in Italy

Vegan

Спрей за готвене с масло от авокадо - GymBeam
8,50 €
(42,50 €/ l)
Спрей за готвене с гхи - GymBeam
Made in Italy
Спрей за готвене с гхи - GymBeam
От7,95 €
(39,75 €/ l)
MCT Масло - GymBeam

Vegan

MCT Масло - GymBeam
13,95 €
(27,90 €/ l)
Протеинов микс за палачинки Pancake & Waffle Mix 500 гр - GymBeam
Протеинов микс за палачинки Pancake & Waffle Mix 500 гр - GymBeam
11,50 €
(23,00 €/ kg)
Паста от фурми - GymBeam

Vegan

Паста от фурми - GymBeam
4,70 €
(4,70 €/ kg)
БИО MCT масло C8 - GymBeam
БИО MCT масло C8 - GymBeam
20,95 €
(41,90 €/ l)
ZERO SAUCE Терияки - GymBeam

Vegan

ZERO SAUCE Терияки - GymBeam
4,80 €
(13,71 €/ l)
Спрей за готвене от рапица - GymBeam

Vegan

Спрей за готвене от рапица - GymBeam
От6,50 €
(32,50 €/ l)
Фъстъчено масло на прах – GymBeam

Vegan

Фъстъчено масло на прах – GymBeam
9,95 €
(52,37 €/ kg)
Био какао на прах - VanaVita

ОФЕРТА -10%

BIO

Vegan

Био какао на прах - VanaVita
5,85 €
(23,40 €/ kg)
Гхи - GymBeam
Гхи - GymBeam
20,95 €
(20,95 €/ l)
Овесено безглутеново брашно - GymBeam

Vegan

Овесено безглутеново брашно - GymBeam
2,50 €
Розова хималайска сол 500g - фина - GymBeam

Vegan

Розова хималайска сол 500g - фина - GymBeam
1,70 €
(3,40 €/ kg)
ZERO SYRUP Ванилия - GymBeam

Vegan

ZERO SYRUP Ванилия - GymBeam
4,80 €
(13,71 €/ l)
ZERO SAUCE Sweet Chili - GymBeam

Vegan

ZERO SAUCE Sweet Chili - GymBeam
4,80 €
(13,71 €/ l)
Протеинов сладолед 500 г - GymBeam
Протеинов сладолед 500 г - GymBeam
18,50 €
(37,00 €/ kg)
ZERO SYRUP Ябълка & Канела - GymBeam

ОФЕРТА -20%

ZERO SYRUP Ябълка & Канела - GymBeam
3,95 €
(11,29 €/ l)
БИО Чисто Гхи - GymBeam

BIO

БИО Чисто Гхи - GymBeam
15,95 €
(31,90 €/ kg)
Бадемово брашно - GymBeam

Vegan

Бадемово брашно - GymBeam
8,95 €
(17,90 €/ kg)
Черна хималайска сол 500 g - фина - GymBeam

Vegan

Черна хималайска сол 500 g - фина - GymBeam
2,40 €
(4,80 €/ kg)
Артикули 1-24 от 100