Други готварски съставки | GymBeam.bg Skip to main content
СУПЕРХРАНИ за подкрепа на имунитета – сега с до 20% отстъпка

Други готварски съставки

Други готварски съставки е категория за онези от вас, които търсят често срещани съставки за готвене, както и техни алтернативи. Използвайки тези съставки, вие ще откриете нови вкусове, ще раздвижите традиционни рецепти и ще направите всяко сладко или солено ястие перфектно. Например, опитайте да замените олиото или традиционното масло с чисто масло гхи. То е отлична алтернатива за всеки, който страда от непоносимост към лактозата. Можете да го използвате за варене, пържене и задушаване.

Всички любители на фъстъченото масло ще се зарадват да разберат, че то идва под формата на прах, съдържа по-малко калории и е вкусен източник на протеини. Тази категория предлага широка кама от продукти, затова изборът зависи изцяло от вкусовите ви рецептори. Тук ще намерите, например, съставки за печене или за приготвяне на торти, десерти, смутита и каша за закуска. Тук има и продукти за приготвяне на солени ястия, салати, супи, месо или растителни алтернативи.

Открийте широката гама от други съставки за готвене и вдигнете нивото на всичките си любими рецепти.

 
Ксантанова гума - GymBeam

Vegan

Ксантанова гума - GymBeam
3,50 €
(35,00 €/ kg)
Flavour Drops - GymBeam

До -34%

Vegan

Flavour Drops - GymBeam
3,25 €
(108,33 €/ l)
Паста от фурми - GymBeam

Vegan

Паста от фурми - GymBeam
4,70 €
(4,70 €/ kg)
Фъстъчено масло на прах – GymBeam

Vegan

Фъстъчено масло на прах – GymBeam
9,95 €
(52,37 €/ kg)
Гхи - GymBeam
Гхи - GymBeam
20,95 €
(20,95 €/ l)
Био какао на прах - VanaVita

ОФЕРТА -10%

BIO

Vegan

Био какао на прах - VanaVita
5,85 €
(23,40 €/ kg)
Розова хималайска сол 500g - фина - GymBeam

Vegan

Розова хималайска сол 500g - фина - GymBeam
1,70 €
(3,40 €/ kg)
БИО Чисто Гхи - GymBeam

BIO

БИО Чисто Гхи - GymBeam
15,95 €
(31,90 €/ kg)
Келтска морска сол - GymBeam

Vegan

Келтска морска сол - GymBeam
7,50 €
(15,00 €/ kg)
Черна хималайска сол 500 g - фина - GymBeam

Vegan

Черна хималайска сол 500 g - фина - GymBeam
2,40 €
(4,80 €/ kg)
БИО Зърна за пуканки - GymBeam

BIO

Vegan

БИО Зърна за пуканки - GymBeam
7,50 €
(7,50 €/ kg)
Хранителна мая - GymBeam

Vegan

Хранителна мая - GymBeam
3,70 €
(24,67 €/ kg)
БИО Цейлонска канела на прах - GymBeam

ОФЕРТА -20%

BIO

Vegan

БИО Цейлонска канела на прах - GymBeam
3,95 €
(39,50 €/ kg)
Chocolate Drops - GymBeam
Chocolate Drops - GymBeam
14,50 €
(48,33 €/ kg)
Мисо паста - GymBeam

Vegan

Мисо паста - GymBeam
5,95 €
(21,64 €/ kg)
БИО настърган кокос -  GymBeam
БИО настърган кокос - GymBeam
6,50 €
(21,67 €/ kg)
Сушен ирландски морски мъх - GymBeam

Vegan

Сушен ирландски морски мъх - GymBeam
10,50 €
(105,00 €/ kg)
Кокосов крем - GymBeam

Vegan

Кокосов крем - GymBeam
6,50 €
(18,57 €/ kg)
БИО Ябълков оцет – GymBeam

BIO

Vegan

БИО Ябълков оцет – GymBeam
4,50 €
(9,00 €/ l)
Морска сол на люспи - GymBeam

Vegan

Морска сол на люспи - GymBeam
5,50 €
(22,00 €/ kg)
БИО бакпулвер - GymBeam

BIO

БИО бакпулвер - GymBeam
2,95 €
(19,67 €/ kg)
Агар - GymBeam

Vegan

Агар - GymBeam
3,50 €
(70,00 €/ kg)
БИО Мадагаскарска ванилия - GymBeam

BIO

Vegan

БИО Мадагаскарска ванилия - GymBeam
4,70 €
Зеленчуков бульон на прах - GymBeam

Vegan

Зеленчуков бульон на прах - GymBeam
7,50 €
(37,50 €/ kg)
Артикули 1-24 от 35